Přejít na obsah

Přepnou chat Chat Otevřít Shoutbox v novém okně

@  radohanno : (27 červenec 2014 - 19:30) :lol: :lol: :lol:
@  Luke : (27 červenec 2014 - 16:48) Přední PDC cca 1900 Kč nový originál..
@  Radek. : (23 červenec 2014 - 23:01) Co třeba poptat dle VIN v nejbližším servisu Toyota/Lexus ...a pak zkusit e-bay? U C&K stál vloni "na pojišťovnu" 4841 Kč bez DPH...
@  PetrL : (23 červenec 2014 - 21:23) Ahoj lex. Kde se dá sehnat parkovací senzor přední na is dik
@  Radek. : (21 červenec 2014 - 20:10) Jo jo, kvůli obrácenýmu dni už si taky připadám spíš jak upír...
@  Lefie : (21 červenec 2014 - 15:31) Konečně prší, a dost, zatím bez krup :) Asi se i vyspím
@  Beaver : (08 červenec 2014 - 21:49) Přeplňování kompresorem má dost specifický zvuk, technicky vzato je i hlučnější, protože na rozdíl od turba ve výfuku není nic, co by zvuk tlumilo a se sportovním výfukem to má potom volný průchod. Ty otevřené výfuky jsou ale dost brutální i s turbem na delší cesty a je potřeba ho správně sestavit, jinak to duní a bolí tě hlava, nehledě na fakt, že jsi zpravidla magnet na policajty při plném plynu :)
@  Radek. : (08 červenec 2014 - 21:16) http://armaspeed.com...p?act=cat&no=29 - být mi o 20 míň, možná bych z toho ucvrkával...
https://www.youtube....h?v=oBa3I_jsV9E
@  Radek. : (08 červenec 2014 - 21:01) Ale jo, podobné srandy jako Twin-turbo kit už se dnes dají dělat i s IS250 (tím "upgradem" byl sobecky míněn prodej 250 Luxury a nákup "ne o moc dražší" 350, kde se tyhle věci dělaly už od začátku) - ale při představě že bych pak za jízdy musel poslouchat něco jako tohle a s vědomím že možná už od příštího roku zůstane v evropské nabídce IS jenom 4-hrnkový 2.5 hybrid a 4-hrnkové 2.0t z NX, si nehodlám "poslední hezký Lexus" prznit zbrklým tuningem... -_-
@  Beaver : (08 červenec 2014 - 19:05) @Radek. - IS prvni generace jsem schopný (s asistencí kompetentních osob) přestavět na 2.5 turbo VVTi nebo 3.0 twinturbo VVTi za peníze, za které IS350 nekoupíš. S tím, že pokud to bude IS300, tak to bude de facto legálně (zůstane objem i kod motoru 2JZ), zůstane tam klidně i stejná převodovka (volitelně může být manuál) a budeme mluvit o nějakých 300 koních minimálně s tím, že krouták bude o úroven výš než u IS350. A bude to po čertech rychlé auto :) Samozřejmě styl jízdy je pak záležitost majitele a rozvěsit to ve dvou kilech na stromy je jízdenka do pekel :D
@  mirakam : (08 červenec 2014 - 15:49) německej heavy-metal hezký :)
@  Radek. : (08 červenec 2014 - 15:03) Co si tak vzpomínám, tak i o "základní" IS250 usáci hned po uvedení psali že má "Lack of Power"... :lol:
Ale kdybych už "nutně" potřeboval víc, obávám se že levněji než důkladný tuning by mi vyšel upgrade na 350 a nebo F - jenže v tom už bych byl při mém stylu jízdy nejspíš pod kytičkama, takže si prozatím nechám zajít chuť a vystačím si se svým "miláškem".

@radohano: možná tě teď překvapím, ale (kromě pánví a pekáčů) je u nás nejčastěji v provozu smaltované nádobí, před čtvrtstoletím koupené bábě... ne kvůli staromilství, ale protože je k neutahání a protože různě drahé "výbavové" nerezáky se buď rozpadly, nebo nepřežily manželčiny experimenty a údržbu - a taky mě už nebavilo se s těma těžkejma verglama tahat.
Což samozřejmě nezmění nic na tom, že paní Lefiová si mohla prostě dupnout a k příslušnému výročí místo masivního zlata vyžadovat německej heavy-metal. Přinejhorším to zase bude vyrobené někde u nás, na Slovensku, v Polsku ...a nebo v Číně. :P
@  Beaver : (08 červenec 2014 - 9:36) @Radek. - tohle bylo ve směru od ZOO do centra, resp. až od posledního semaforu, takže kousek před odbočkou na komín a depo dopravního podniku, navíc nesouhlasí ta barva. Ale B značky měl, tuším dokonce s držákama s logem ID Auto. Klokany honím v jiném autě, ale několik způsobů, jak by IS200 šlo posílit samozřejmě znám, jen se do toho nijak nehrnu. Navíc už mám IS čistě jen pro sebe, junior se vozí vlastně už jen výhradně v kRAVce.
@  radohanno : (08 červenec 2014 - 7:43) Tak já nevím...Je to spíš o tom že se tu hraje na to že Lexus je víc než cokoliv a zase nějaký hrnec z Německa je víc než z Česka. Mám doma samozřejmě taky nějaké hrnce. Bez značky a koupené už velmi dávno. A velmi levně narozdíl od zde inzerovaných kvalitních mašin. Kupodivu jsou v perfektním stavu a plně funkční. Pravda po cca 15 letech nesou znaky opotřebení ,ale vařit se v nich dá a to velmi obstojně. Nevím jestli jídlo z hrnců za 30000kč je lepší než z hrnců za 1000kč. Myslím že jde spíše o mezikus mezi podlahou a vařečkou. Takže přirovnání ke Škodě a Lexusu ne dost mimo mísu. VW jsou celkem dobře postavené auta i když je nemusím myslím že dovezou posádku k cíli stejně jako každé jiné auto a k tomu za menší peníz a stejně spolehlivě. Toto přirovnání nesedlo.Měl jsem v ruce pár hrnců a kromě hmotnosti je to na jedno brdo. On ten těžký nemusí být zákonitě lepší že??? B)
@  Radek. : (07 červenec 2014 - 22:57) @Lefie: Pokud je to "o pocitu" a podaří se ti je někde ulovit "v akci za cenu Tescomy" jako na tom Mall.cz, pak ať dobře slouží ^_^
@  Radek. : (07 červenec 2014 - 22:48) @Beaver: Sice jsem odpoledne přes Brno a Kuřim profrčel, ale na semaforech jsem opravdu nikde nezávodil - a už vůbec ne s jiným Lexusem.
A kdybys toužil "honit klokany" v něčem silnějším, sjeď si za Lukem do Čebína omrknout toho présidenta, prostorné rodinné auto jak vyšité B)
S preferencí (u mě kontaktního) grilu před 30cm pánví naprostý souhlas - akorát bašty typu guláš/čína/tikka masala se na něm dělají dost blbě :P
@  Lefie : (07 červenec 2014 - 22:44) @ radohanno - v čem je lepší poznáš hned jak ho chytneš do ruky, je to prostě kus kvalitního hrnce. Je to stejné jako když sedneš do Škody a pak do Lexuse. Oba dva tě přepraví z bodu A do bodu B a to "ale" si každý může doplnit sám :)
@  Beaver : (07 červenec 2014 - 21:34) @Lefie - nebo, ale nemyslím, že by mi na to nějak přebývaly finance. IS300 je reálnější.
@  radohanno : (07 červenec 2014 - 21:02) a v čem je ten zwilling teda lepší soudruzi?????
@  Lefie : (07 červenec 2014 - 20:45) a nebo 350

Fotka

Lexus GS 450h

• Please log in to reply
7 odpovědí na toto téma

#1 pepus

pepus

Newbie

• Uživatel
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Odesláno 24 09 2012 - 19:21

Prodam Lexus GS 450h, po prvnim majiteli, pouze autorizovany servis.

Vice informaci zde v inzeratu - http://www.sauto.cz/...s-450h/11389393

Cena 335 000 Kc.

Cena 299 000 Kc.

Cena 269 000 Kč.

Přiložené soubory

#2 Lefie

Lefie

Advanced Member

• Moderator fóra
  • PipPipPip
  • 2 315 příspěvků(y)
  • Interests:http://www.noze-nuz.com
  • Lokalita:Vychodne od Brna

Odesláno 24 09 2012 - 20:10

Nazdar pepus,
několikrát se tu řešilo jak na tom budou baterky v takovém autě. Ty takové auto máš (6 let a 202000km). Můžeš na to nějak reagovat a otázku zodpovědět?
dík Lefie

#3 pepus

pepus

Newbie

• Uživatel
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Odesláno 24 09 2012 - 20:31

Je to teda auto mojeho otce, ale kupodivu s baterkama zadny problem. Spotreba nijak nestoupla, vykon subjektivne taky stejny. Co kvuli baterkam odeslo jsou loziska na zadni naprave, asi ve 120 000, nebylo to na tu extra vahu asi dimenzovane.

#4 pepus

pepus

Newbie

• Uživatel
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Odesláno 07 10 2012 - 10:29

Sleva na 299 000 Kc, at se neprodava jeste v prosinci.

#5 pepus

pepus

Newbie

• Uživatel
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Odesláno 03 01 2013 - 13:46

Aktualizace ceny... příště otci poradim, ať si koupí raděj Passata :-).

#6 Lefie

Lefie

Advanced Member

• Moderator fóra
  • PipPipPip
  • 2 315 příspěvků(y)
  • Interests:http://www.noze-nuz.com
  • Lokalita:Vychodne od Brna

Odesláno 03 01 2013 - 13:54

To Vaša auto je pěkné a cena je fajn skoro od začátku tvého prodeje, chce to čas a toho správného kupce.
Jinak passata s takovouto výbavo a výkonem bych chtěl vidět :-)

#7 spider207

spider207

Advanced Member

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 1 604 příspěvků(y)
  • Lokalita:Zvolen (SVK)

Odesláno 03 01 2013 - 15:30

Ak chceš auto na kšeft kúp Passata, ak chceš auto s ktorým môžeš kľudne zostarnúť, kúp si Lexus.

Takéto auto sa vždy dlho predáva, treba byť trpezlivý ;)
Vložený obrázek
Lexus IS200: Nesnivam svoj zivot, ale zijem svoj sen.

#8 Radek.

Radek.

Advanced Member

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 957 příspěvků(y)
  • Lokalita:Severně od Brna

Odesláno 03 01 2013 - 15:31

2pepus: Kdybych už z loňska neměl za stejné prachy koupené IS250 (které prozatím určitě měnit nehodlám - což asi bude obecný problém velké části zdejšího osazenstva), nepřemýšlel bych asi ani minutu.
Škoda že u nás v knedlolandu si každej jouda radši koupí 3x stočenýho a 2x natahovanýho prassáta, jen aby měl "nájezd pod 100, (momentálně)nebouráno, po STK", než aby vzal poctivě udržovaný auto, se kterým se i díky tomu jezdilo a ještě dlouho jezdit bude...

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních